מתלבט בבחירת מקצוע?

כמה מרוויח מנהל תוכניות שותפים?

שכר מנהל תוכניות שותפים: מה זה מנהל תוכניות שותפים? האם משתלם לעבוד במקצוע?  מהם תנאי הסף לקבלת המשרה ולמה מועמדים בתחום-מוצאים עבודה בתחום תוך שבועיים?

איך להשתלב בהייטק ללא תואר ראשון וללא אקדמיה?

עבודה בהייטק ללא תואר ראשון: איך צולחים את תנאי הסף הנוקשים של מעסיקי הייטק ומשתלבים  במשרת הייטק טובה ללא תואר ראשון?

למה סטודנטים לאקטואריה כל כך מבוקשים בארץ?

האם כדאי ללמוד אקטואריה? סטודנטים לאקטואריה הם ה'יהלום שבכתר' והם מועסקים כבר כסטודנטים בכהונה של אנליסטים או כאקטוארים. למה המקצוע מבוקש וכמה משתכרים בו

האם כדאי לעשות הסבה מקצועית ולהיות סוכן נסיעות?

הסבה מקצועית לסוכן נסיעות: האם כדאי להיות סוכן נסיעות? מה שאתם צריכים לדעת על המקצוע לפני הסבה מקצועית אליו. וגם לאלו מקצועות אחרים סוכן נסיעות יכול לעשות הסבת מקצוע?

מתכנת קובול: למה זה מקצוע מבוקש למרות שהשפה כמעט נעלמה מן העולם?

האם מתכנת קובול הוא מקצוע מבוקש שמעסיק מוכן לשלם עליו שכר גבוה או שמא מדובר במקצוע עומד לעבור לגמרי מן העולם? למי כדאי לךהשקיע בלימוד שפת קובול וכמה מרוויח תוכניתן קובול?

האם כדאי להיות סוכן ביטוח?

האם כדאי להיות סוכן ביטוח?- מתלבט בבחירת מקצוע וחושב על סוכן ביטוח כמקצוע? חשוב שוב. יש מי שחושב שזהו אחד המקצועות שנעלמים מן העולם

מה אתה צריך לדעת לפני שאתה מחליט להפוך למתווך נדל"ן?

האם כדאי להיות מתווך דירות? האם זה מקצוע שייעלם מן העולם? מה ניתן לעשות כדי לשמור על עצמך במקצוע ואלו אופקי קידום קיימים למתווך נדלן?

כמה משתכר חוקר אבטחת מידע ולמה תוכלו להתקבל למשרה גם בלי תואר אקדמי?

כמה מרוויח חוקר אבטחת מידע (סייבר) ? איך נראה יום עבודה של חוקר סייבר?  ולמה במשרות נחשקות אלו יש שכר גבוה ללא תנאי מקדים לתואר אקדמי במדעי המחשב?

איך לעשות הסבה מקצועית בגיל 40 ולהגשים חלומות בקריירה - בלי לאבד את התחתונים?

הסבה מקצועית בגיל 40 : מהם הפחדים העכבות והמחסומים שמונעים ממך לעשות שינוי מקצועי ולהגשים חלומות בקריירה? איך להסיר אותם ואיך לעשות הסבת מקצוע לתחום הנכון בלי לאבד כסף זמן ואנרגיה?

איך לבחור מה ללמוד באוניברסיטה? מה כדאי ללמוד היום איך להחליט מה ללמוד ואיזה מקצוע משתלם היום ללמוד

איך לבחור מה ללמוד באוניברסיטה? לפני בחירת לימודים אקדמיים סטודנטים רבים מתחבטים בשאלה האם ללמוד את מה שהם אוהבים או ללכת עם צרכי השוק ולחטוא לתשוקה הפנימית שלהם? איך מקבלים החלטה מה ללמוד?

קריירה שניה: כך תמצאו קריירה חדשה מהחלומות

קריירה  שניה בגיל 30, 40 או 50: אנשים מתחילים קריירה חדשה כי הם רוצים להתחדש. לפניכם צרכי שוק עדכניים שמציעים הזדמנות לקריירה שניה ולהסבה מקצועית

רוצה לעשות הסבת מקצוע באמצע החיים? כך בוחרים מקצוע ששורד תקופה כלכלית קשה

אנשים שמבקשים לעשות הסבה מקצועית לאחר פיטורים שנבעו ממיתון ומקיצוצים במקום עבודה הקודם מחפשים יציבות במקצוע הבא. מהם המקצועות העמידים והיציבים גם בתקופות של שפל כלכלי?

למה יותר ויותר עורכי דין מחפשים לעשות הסבה מקצועית ולמה הם מלכתחילה לומדים את המקצוע?

הסבה מקצועית לעורכי דין: למה סטודנטים הולכים ללמוד משפטים ביודעם שעל פי הסטטיסטיקה עורכי דין רבים מתאפיינים במגמת ההגירה השלילית  מן המקצוע שלהם וכמהים לשבור כיוון?

בחירת מקצוע לפי מקצועות עתיד - מה כדאי ללמוד היום?

כולנו יודעים היכן נמצאות היום המשרות החמות: ניהול סיכונים, קוד פתוח, נישות ייחודיות בהייטק שבהן קיים מחסור בעובדים מיומנים, מומחים לאנרגיה חלופית, מהנדסי התפלת מים, מהנדסי קרקע ועוד .אבל היכן יהיו המקצועות הללו תוך עשור או שניים מהיום? מומחי הכוון תעסוקתי יגידו לכם להתכונן כבר עכשיו. האם תהיו מוכנים מבחינה תעסוקתית בעוד כעשור? מהם מקצועות העתיד: מקצועות שצפויים להיות "להיט" תוך עשור

כמה מרוויח אלגוריתמאי?

משכורת של אלגוריתמאי נחשבת לגבוהה יחסית בענפי ההייטק. מהו בדיוק המקצוע של אלגוריתמאי (מפתח אלגוריתמים), מהם תנאי ההעסקה וכמה הוא צפוי להרוויח?

האם יש דרך להשתחל לחברת הייטק וליהנות משכר גבוה גם בלי תואר במדעי המחשב?

עבודה בהיי טק היא משאת ליבם של צעירים רבים. לאו דווקא בגלל איזו תשוקה לשבת 9 שעות מול מחשב ותחת אורות ניאון אלא בגלל השכר הגבוה יחסית. בימים של יוקר מחיה גבוה- צעירים רבים מוכנים לעשות כל מה שנדרש כדי להשיג עבודה באחץ מחברות ההייטק. – לא לכולם יש תואר במדעי המחשב ולכן הם נדחים על הסף.

האם כדאי להשקיע בלימודי מחשבים ולעבוד בהייטק?

אם אתם שוקלים להפוך לעובדי הייטק בחסרת הייטק מובילה ונחשבת ולהשוויץ בסלון יום שישי במשכורות הגבוהות, במסאז'ים, בעבודה היצירתית, בהתחנפות של המעסיק אליכם, ובשלל הטבות וכיבודים שהמקצוע הזה מעניק- כדאי שתעצרו ותחשבו שוב. אחרי שתי התפוצציות בועה- הדימוי הגבוה של המקצוע נשחק גם בעיני עובדי ההייטק עצמם.

כיצד לעשות הסבת מקצוע באמצע החיים ולאלו מקצועות משתלם ללכת?

הסבה מקצועית באמצע החיים: אומרים שיש דבר אחד בטוח בחיים: השינוי!  אבל אנשים בני 40 ו- 50 שמבקשים לעשות הסבה מקצועית כמעט תמיד זוכים להרמת גבות מן הסביבה. כיצד לעשות הסבה מקצועית באמצע החיים?