לא מוצא עבודה מתאימה כבר הרבה זמן: מה עושים?

איך לשפר סיכויי זכיה בלוטו

איך לשפר סיכויי זכיה בלוטו? האם ניתן בכלים סטטיסטיים לדעת מהם מספרי הלוטו הזוכים בשבוע הבא? האם יש ערך בתוכנות ובכלים אחרים שמנבאים את מספרי הלוטו הבאים?

איך תתמודדו עם מראיין קשה שמגלה עוינות בראיון עבודה?

מראיין קשה בראיון עבודה: קונפליקטים הנם תופעה נפוצה ובלתי נמנעת בכל סביבת חיים וגם בארגונים. קונפליקטים מתרחשים בין מנהלים, בין מחלקות ובתוך צוותים. רבים מהמקרים נוצרים כתוצאה מתקשורת לקויה. דוגמא מצוינת לכך יכולה לקרות עוד טרם תחילת העבודה בארגון – כבר בשלב ראיון העבודה

לא מוצאת עבודה בגלל שאני בהריון: מה עושים

אומרים שחיפוש עבודה בהריון הוא משימה בלתי אפשרית ונוכחתי לדעת עד כמה זה נכון. אני לא מוצאת עבודה בגלל שאני בהריון ויושבת מובטלת בבית. מה הפתרון?

המעסיק בראיון עבודה מתלהב עד שאני מספרת לו שאני אמא. מה עושים?

ראיון עבודה לאמהות: הנני תוכניתנית בגיל 31  עם רקע אקדמי מכובד ניסיון והמלצות רבות. לפני כשנה פוטרתי מעבודתי ואני מחפשת עבודה מתאימה. נופלת בשלב ראיון עבודה כשהמעסיק מגלה שיש לי 2 ילדים קטנים. מה עושים?

מייפים נתונים בראיון עבודה ובקורות חיים? המעסיק רשאי לתבוע נזקים

שקרים בראיון העבודה: כשמועמד מתקשה למצוא עבודה טובה הוא עלול להגיע גם למצב של חצאי אמיתות בחדר הראיונות את כל האמת? האם ללטש ולשפץ נתונים מהעבר התעסוקתי?

לא מוצא עבודה מתאימה אחרי הלימודים: מה עושים?

לא מוצא עבודה מתאימה אחרי הלימודים- למרות שהצטיינתי בלימודי מנהל עסקים - המעסיקים לא נותנים לי צ'אנס בתפקיד ניהולי. איך להתקבל לתפקיד ניהולי בלי ניסיון?

מחפש עבודה בהייטק אחרי גיל 40? הגיל שלך הוא חדשות רעות 

עבודה בהייטק אחרי גיל 40: למה קשה למצוא עבודה בפיתוח בהייטק למי שעובר את גיל 40 45? ואיך לעקוף את מחסום הגיל?

איך להשתלב בהייטק ללא תואר ראשון וללא אקדמיה?

עבודה בהייטק ללא תואר ראשון: איך צולחים את תנאי הסף הנוקשים של מעסיקי הייטק ומשתלבים  במשרת הייטק טובה ללא תואר ראשון?

מחפש עבודה בצפון? כך תמצא מהר עבודה טובה

מחפש עבודה בצפון?  מה כדאי לכם להבליט בתהליך חיפוש העבודהכך מוצאים משרה שמתאימה לכישוריך בצפון הארץ!

איך אתה שם לעצמך רגל בחיפוש עבודה טובה אחרי גיל 50?

איך למצוא עבודה אחרי גיל 50?  כיצד להתנהל בראיון עבודה בגיל 50+?  לפני הכל הפסק להכשיל את עצמך עם דפוסי חשיבה שמעכבים אותך המשרה הטובה הבאה. התוודע עכשיו אל מה שאתה לא מודע אליו ועומד בדרכך להשגת משרה טובה בגיל 50+

איך תייצרו "סגירה" בראיון עבודה ותמנעו מהמעסיק לסחוב אתכם עד שהוא מחליט?

לא קיבלתי תשובה אחרי ראיון עבודה: מרגיש מותש כי המעסיק לא מחליט לגביך מספיק מהר אחרי ראיון עבודה?- מחכה עד בוש? כך תימנע את הסחבת בתשובה ותדע איפה אתה עומד!

אין לך אנגלית ברמת שפת אם? -נפסלת!

אנגלית ברמת שפת אם הפכה תנאי קבלה למשרות פתוחות בהרבה מקומות עבודה. למה זה קרה?  ולמה הגשת קורות חיים באנגלית משפרת את הסיכוי שלך למצוא עבודה טובה?

איך למצוא עבודה בצפון? כל הכלים והשיטות למציאת משרה טובה בצפון הארץ

עבודה בצפון הארץ:  מי שמחפש עבודה בצפון יודע שמדובר באתגר מורכב. על כל משרה פתוחה התחרות כפולה יחסית למשרה מקבילה במרכז וההיצע למשרות טובות ממש מוגבל. איך מוצאים עבודה בצפון?

יצירתיות בחיפוש עבודה: מהן הטקטיקות המנצחות לחיפוש עבודה באופן יצירתי מקורי?

חיפוש עבודה בדרכים יצירתיות: מחפש משרת מנהל ? כך עושים זאת באופן מקורי שיקסים את המגייס מהרגע הראשון ויגרום לו לרדוף אחריך. לפניכם כמה טקטיקות מנצחות 

למה מעסיקים מוכנים היום יותר להעסיק מבוגרים בני 50+ ?

דרושים בני 50+ : כנסו כדי להתעודד ולהבין מדוע יש שינוי מגמה ונכונות של חברות לגייס עובדים מבוגרים. איך לרתום מידע זה לטובתכם?

חיפוש עבודה: איך לגרום למגייס העובדים לרוץ אחריכם ולא להיפך?

מחפשי עבודה יכולים למתג את עצמם דרך אתר אינטרנט אישי. איך עושים את זה ודואגים שהמעסיק יחזר אחריכם באמצעותו?

מחפשים עבודה בגיל 50? אל תעשו את הטעויות הבאות בראיון

מציאת עבודה אינה קלה לאף אחד בימים אלו אבל עובדים מבוגרים מעל גיל  50  חווים אתגרים מיוחדים כאשר הם מחפשים מעסיק חדש. למרות שאפליית גיל אינה חוקית, עדיין היא  שכיחה. איך להימנע מטעויות כשמחפשים עבודה בגילאי 50+?

מחפשי עבודה בגיל 50: כך תשברו סטיגמות אצל מעסיקים

מהם המיתוסים הכי נפוצים  של מעסיקים על מחפשי עבודה מבוגרים בני 40 ו- 50 ואיך לנתץ את הסטריאוטיפים ואת הקיבעון המחשבתי של המעסיק הפוטנציאלי-  כדי להשיג את המשרה הנחשקת ביעילות?

איך תתאים את עצמך לסוג המראיין בראיון עבודה?

אלו סוגי מראיינים קיימים בראיון עבודה? איך תזהו אותם ואיך תתאימו את עצמכם לשפה שלהם כדי לצלוח את הראיון ?

חיפוש עבודה דרך פייסבוק: יותר מזיק ממועיל!

חיפוש עבודה דרך פייסבוק: איך להיזהר בפרסום פוסטים ברשתות החברתיות כדי לא לסגור לעצמכם דלתות במקומות עבודה נחשקים ולמה פרסום פוסט ב"פרטי" לא שומר על הקריירה?

איך לכתוב קורות חיים כשאתם בני 40+ ?

האפליה הגילאית שחשים מחפשי עבודה בגיל 40+ - מחייבת אותם להשקיע יותר בכתיבת קורות חיים מתאימים. איך לכתוב קורות חיים כשאתם בני 40+ ?מה כדאי להדגיש וממה להימנע?

באלו נישות תעסוקתיות יש דרישה לעובדים מבוגרים ?

באלו ענפים כדאי לבני 50+ לחפש עבודה ? ומהיכן כדאי להם להדיר רגליים ?: איפה לא לחפש? - מתחת לאיזה פנס כדאי לבני 50+ לחפש עבודה?  

איך לכתוב קורות חיים כשאתם בני 45+

איך לכתוב קורות חיים כשאתם בני 45+ ? איך לבנות מסמך קו"ח למחפשי עבודה מבוגרים שיגרמו למעסיק לזמן אתכם לראיון?

התנהגות בראיון עבודה: 4 דרכים בדוקות להיפסל מייד

התנהגות נכונה בראיון עבודה קובעת הצלחה או כישלון. איך לשדר ביטחון עצמי בראיון עבודה? איזו התנהגות מחרבת ראיונות עבודה: מה פוסל מועמדים בראיון עבודה?