איך למצוא עבודה טובה עם משכורת גבוהה דרך פרסום קורות חיים בקישורים הממומנים של גוגל?

איך למצוא עבודה עם משכורת גבוהה? בואו ללמוד איך לבדל את עצמכם ממאות מחפשי העבודה שמתחרים על אותה משרה טובה עם שכר גבוה. שם המשחק הוא יצירתיות בפרסום קורות החיי ונראות אצל רכזות הגיוס

איך למצוא עבודה עם משכורת גבוהה בדרך יצירתית? כשם שהיו בעבר עמודי "בכירים" בעיתונות עם מודעות המדווחות על "מנכ"ל שהתפנה" או "סמנכ"ל תפעול בכיר שפתוח להצעות" - היום למודעות "היצע בכירים" יש מופע מקבילה בגוגל אדוורדס, והכוונה היא למודעות הקישורים הממומנים שמופיעים בצידי תוצאות החיפוש של גוגל. איך עושים את זה?

איך למצוא עבודה עם משכורת גבוהה: פרסום קורות חיים בגוגל

האם לפנות במודעת גוגל אל המנכל? לרכזת הגיוס? למנהל משאבי אנוש? מחפשי עבודה שיהיו יצירתיים במיוחד ינקבו בשמה של מנהלת משאבי אנוש או המנכ"ל של הפירמה בה הם רוצים לעבוד. הם יפנו אליהם באופן חינני ויזמינו אותם להיכנס פנימה ללחוץ ולעיין במסמך קורות החיים שלהם למשל: "אריק פינטו, רוצה להעסיק אותי בבנק הפועלים? כנס כאן" או למשל "נירית כהן רוצה להעסיק אותי באינטל באחת ממדינות אירופה? לחצי כאן. כשמנהלת משאבי אנוש של חברה כלשהי תראה את שמה במודעת גוגל- היא תקליק עליה ולו מסקרנות.

גישה פרואקטיבית יצירתית מגדילה את הסיכוי למצוא עבודה טובה עם משכורת גבוהה

מדי פעם כאשר רכזת הגיוס או מנהלת משאבי אנוש תחפש את שמה בגוגל - ותקפוץ מולה מודעה עם פניה אישית בשמה-  הסיכוי שהיא תתעלם ממנה ולא תבדוק אותה- הינה  אפסית.  ברוב המכריע של  המקרים היא תסתקרן ותרצה לבחון מיהו האדם שהצליח בדרך כל כך יצירתית לבדל את עצמו ולהשיג נראות מרשימה  כזו תוך בריחה מהתחרות.

איך למצוא עבודה עם משכורת גבוהה: עשו שימוש זהיר במותגים

ההמלצה כאן היא להיזהר עם שמות של מותגים במודעות האדוורדס. מודעה כגון "אריק פינטו רוצה להעסיק אותי?" מוכיחה אולי שמדובר במועמד יצירתי  שמבין פרסום, מועמד שיודע להשתמש בכלים עדכניים, ושהוא בקי בעולמות האינטרנט, אבל יחד עם זאת ייתכן מאד שיהיו אנשים בקצה השני שייתפסו את הגישה הזו כמעצבנת וכאגרסיבית. הרבה יותר כדאי ללכת על ניסוח נייטרלי כגון "האם אתה מחפש מומחה לphp? – כנס אל קורות החיים שלי כאן"

מפרסמים קורות חיים בגוגל? ודאו שבפרסום יש הנעה לפעולה

המלצה נוספת היא לכלול במודעה הנעה לפעולה ובמילים אחרות לקרוא לגולש לעשות משהו:  למשל "כנס עכשיו אל קורות החיים שלי", או למשל "בוא לראות את תיק העבודות שלי". לא מומלץ להשתמש במילים הקליקו כאן, כיוון שאלו אסורים עפ"י החוקים של מודעות האדוורדס בגוגל.

איך למצוא עבודה עם משכורת גבוהה דרך פרסום בגוגל?  חקו מודעות גוגל אחרות

מחפש עבודה  חכם לא יתחיל את המלאכה הזאת לפני שהוא מעיין במודעות גוגל אחרות בתחום כדי לאסוף רעיונות. מאוחר יותר כשהוא נכנס לעובי הקורה מומלץ לו לבצע טסטים או מה שנקרא בשפה המקצועית  ספליט-טסט,  כלומר לייצר מגוון מודעות עבור אותו תוכן, לשלוח אותם לפרסום ולערוך מבחן השוואתי – מיהי המודעה  שגרפה הכי הרבה קליקים. עלויות שיטת המיתוג הזו זניחות, מסנטים בודדים עד שקלים בודדים לכל קליק שיוקלק בפועל, אבל צריך לזכור שיחד עם זאת היעילות של מודעת האדוורדס מאד מאד גבוהה כיוון שמראש היא פונה לקהל מטרה ממוקד.

פרסום קורות חיים בגוגל: תחמו שעות פרסום לטובת האפקטיביות של הקמפיין

על מנת ליעל את האפקטיביות הגדירו לה שעות פרסום (פיצ'ר אפשרי בפרסום בגוגל) בטווח שעות העבודה של קהל היעד שלה. במקרה שלפנינו, פרסום קורות חיים למנהלות גיוס,  מומלץ לתחום את השעות של הפרסום לשעות העבודה הרלוונטיות בשוק העבודה.  במילים אחרות לשעות העבודה א'-ה', לא בחגים, לא בסופי שבוע או בימי שישי- כל זאת כדי למזער את ההוצאות ולהפוך את הקמפיין ליותר אפקטיבי!