עובד כעת אבל לא מאושר בעבודה

רכילות בעבודה

רכילות בעבודה: נכון שרכילות מגעילה אנשים ברמה גבוהה? כן- אבל גם ארגונים נאורים לא חפים ממנה. איך לצמצם רכילויות ולשון הרע בעבודה?

בוס קשה: הממונה מפריע לי לבטא יכולות. מה עושים?

בוס קשה בעבודה: איך לפעול כאשר הבוס שלך שמרני נוקשה ומקובע, איך להוריד אצלו התנגדויות לחדשנות ומעוף ומתי לעזוב את העבודה תחת ממונה מקובע וקשה?

התעללות נפשית בעבודה: איך למנוע ואיך לטפל?

התעללות נפשית בעבודה: ממונה שמתעמר ומתנכל לעובד שלו אינו מצב נדיר במקומות עבודה. הכפיפים שלו בוודאי סובלים נפשית אבל גם הביזנס ניזוק. איך מונעים התעללות נפשית בעבודה לפני שזה יוצא מכלל שליטה?

התפטרות היא כמו הליכה על חבל לוליינים דק: איך להתפטר מהעבודה באופן אלגנטי?

איך להתפטר יפה ממקום העבודה? התפטרות ממקום עבודה במיוחד מג'וב ניהולי יכולה להיות אירוע רווי במתח נפשי שכרוך בשמועות, רכילות ושידולים לצד הריגוש של ההתקדמות הלאה. איך להתפטר באופן יפה ולא לשרוף גשרים?

מתי מורים זכאים לצאת לפנסיה מוקדמת?

פרישה מוקדמת של מורים: אני עובדת במערכת החינוך משנת 2005 מרגישה שכבר מיציתי ומפנטזת על יציאה לפנסיה מוקדמת. מתי מורים זכאים לצאת לפנסיה מוקדמת בארץ?

האם כדאי לעבוד בחברת מיקור חוץ בהייטק?

האם כדאי לעבוד בחברת מיקור חוץ בהייטק? השכר אולי גבוה אבל עובד מיקור חוץ הוא משרתם של שני אדונים ויש לכך חסרונות שמתבטאים בשחיקה גדולה. מי מתאים לעבוד בחברת מיקור חוץ ולמי כדאי לחפש עבודה אחרת?

איך להתמודד עם בוס קשה שלא יודע מה הוא רוצה מהחיים שלו?

איך להתמודד עם בוס קשה שמשנה את ההחלטות שלו מרגע לרגע ומשגע אותי?- נכון, הולא לא מתעלל בי בכוונה אבל הוא קריזיונר וזה מוציא אותי מדעתי. מה עושים?

יחסי אנוש בלתי נסבלים בעבודה למרות שהשכר גבוה: לעזוב או להישאר?

מקום העבודה והשכר בשמיים אך יש לי בוס מתעלל בעבודה: איך נוהגים איתו? לחרוק שיניים ולהמשיך? להתלונן עליו? או להתעמת איתו אחת ולתמיד?

מהו הזמן הטוב ביותר לבקש העלאה במשכורת? (התשובה מפתיעה)

מתי לבקש העלאה במשכורת?  מתי לבקש תוספת שכר? עכשיו!  כנסו וקראו מדוע "עכשיו"- הוא הזמן הטוב ביותר לדבר עם הבוס על תוספת שכר ועל קידום בתפקיד

תקוע בקריירה בלי אופקי קידום? אתה לא לבד ויש מה לעשות בנידון

הקריירה שלי תקועה: מרגיש תקוע בקריירה בלי אופק קידום? – החדשות הטובות: זה קורה לכולם ויש מה לעשות בנידון גם בלי לעזוב מקום עבודה עם משכורת בטוחה ויציבה. כנסו וקראו כאן.

חסר לכם ביטחון עצמי בעבודה? כך תבנו אותו. איך לשפר בטחון עצמי בעבודה?

בטחון עצמי בעבודה: כל הכלים להעלאת בטחון עצמי בעבודה במיוחד אם אתה עובד חרדתי. במאמר זה תלמדו הכל על הנושא של חוסר בטחון עצמי ואיך הוא מחרב את הקריירה של עובדים ומנהלים

המנהל לעובד חולה: "כואב לך? קח משכך כאבים ובוא לעבודה"

זכויות עובד חולה:  מה עושים כשהמעסיק מחייב אותך להגיע לעבודה גם כשאתה חולה. מה אומרים למעסיק שאומר לך: "יש לך חום? קח אדוויל ובוא לעבודה"? האם סירוב יכול להוות עילה לפיטורים?

חמישה גורמים פנימיים שתורמים לחווית מתח נפשי בעבודה, ומה לעשות בנידון

מתח נפשי בעבודה: האם אתם מועדים לפי מבנה האישיות שלכם לסבול ממתח נפשי, עומס  ולחץ בעבודה? מהן ההשלכות ואיך יוצאים מהמוקש הזה לפני שהלחץ בעבודה  עולה לכם בהתקף לב?

השגיאה שדופקת לכם את הקידום בעבודה

עובדים רבים מייללים ומקטרים על כך שהם לא מצליחים להתקדם בעבודה, ששמים להם רגליים או שהארגון קטן מדי ולא מציע אופקי קידום. מה תוקע אותם מבפנים?

מרגישים תקועים בעבודה?- סימן שלא עשיתם מספיק רעש

מרגישים תקועים כבר שנים באותה פוזיציה בעבודה? לא רואים אופק קידום? איך תייחצנו את עצמכם בעבודה בלי להיגעל מעצמכם?

האם ניתן לתבוע מעסיק על כך שלא יזם תוספות שכר?

העלאת שכר לפי חוזה עבודה: האם עובדים יכולים לתבוע מעסיק על כך שלא יזם תוספות שכר? האם מעסיק חייב לעדכן את שכרכם על פי תוספת היוקר כל שנה? מה ניתן לעשות מבחינה משפטית ?

איך לחפש עבודה ב"שו-שו"  בחשאיות, בדיסקרטיות, בלי שהמעסיק הנוכחי ידע?

למרות שאנשים זזים ומחליפים מקומות עבודה כל הזמן, ולמרות  העובדה שמעברים לצרכי קידום  לגיטימיים ואפילו מוערכים בעידן המודרני - עדיין מרבית העובדים מבכרים לחפש עבודה באופן דיסקרטי  מבלי שמעסיקם הנוכחי ידע על כך. איך עושים זאת ?

פחד מהבוס, חרדה מאוטוריטה: מה עושים?

האם אתם חשים עצבנים נרגשים ודאוגים בכל פעם שהבוס שלכם פונה אליכם? שולח לכם מייל? מטיל עליכם משימה או סתם עובר לידכם במסדרון? –וולקאם טו דה קלאב: אתם סובלים מתסמונת של "פוביה מדמויות סמכותיות"

איך לפעול כאשר אתה תקוע בקריירה ולא מצליח להתקדם?

קריירה תקועה ?  זה המצב שלך? הרבה עובדים מרגישים תקועים בקריירה זוטרה ולא מצליחים לפרוץ קדימה ולמעלה. למה זה קורה ומהן השיטות הבדוקות לצאת מהתקיעות?

חתמת חוזה גלובלי?- מגיע לך תשלום שעות נוספות

האם המעסיק יכול לדרוש ממך שעות נוספות ללא תשלום כי אתם חתומים על חוזה גלובלי? מהם זכויותיך כעובד? איך לתבוע שכר על שעות נוספות שעשית בעבר ולא שולמו לך?

 אסרטיביות בעבודה: איך להגיד לבוס "לא"- ולהישאר בחיים?

מתקשים לשמור על אסרטיביות בעבודה מחשש לפיטורים? - כל הדרכים לסרב לבוס- ולהישאר בחיים